Imam 16 skoro 17 godina i imam veliko interesovanje za kosarku. Igram basket i godinama dobijam bez problema dugogodisnje kosarkase i stvarno sam nadmocan ispod kosa. Visok sam 193 i imam 2 pitanja: da li je kasno kretati sa tim sportom motivacija mi je nikola jokic koji je kasno krenuo takodje a i imam veliku volju za treningom i odricanjem zbog kosarke i drugo visok sam 193 da li postoji sansa mozda da rastem vise uprkos genetici majka mi je 170 otac 185 a stariji brat 183. Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 01. 2019.
    • Poštivanje,

      sigurno da nije kasno za početak, tako da je savet da probate i date sve od sebe da uspete.

      Što se tiče visine niko sa sigurnošću ne može reći koja će biti krajnja ali to ne bi trebalo da vas blokira ili opterećuje u vašoj nameri. Ako uzmemo u obzir vaše godine prilično sam siguran da ćete porasti bar još par santimetara.