Imam 54kg & 176cm sam visok ali imam stomak veci pitam ovo zato sto dosta dece imaju mnogo mnogo manji stomak od mene a manji su po visini i veci po tezini.

    Odgovoreno: 14. 12. 2018.
    • Poštovani,
      Ima dosta potencijalnih razloga zašto je to tako. Jedan od razloga može biti vrsta hrane koja se konzumira, ukupan kalorijski unos na dnevnom nivou i broj obroka kroz koji se te kalorije unesu, fizicka aktivnost na dnevnom nivou, genetska predodređenost za nagomilavanje masti na određenom delu tela, izvesni metabolički poremećaji itd. Savet je da se uključi fizička aktivnost 3-4 puta nedeljno i 3-4 obroka dnevno bez grickalica, slatkiša i zaslađenih pića. Za precizniji odgovor mi je potrebno više informacija kako bi pronašao uzrok.