Interesuje me jedno pitanje izgleda da sam istegao neki misic i ustipao neki nerv na ledjima bio sam kod kiroprakticara namestio mi je ledja to jest oslobodio nerv i kaze da su misici napravli drugo leziste i rekao mi je da mirujem jel ta povreda ne prolazi bez mesec dana u toku dana mi trne vrat pa prestane onda me malo boli dole u donjem delu ledjima pa u gornjem delu i preporucio mi je konjsku mast da mazem crnu uzeo sam je u veterinarskoj stanici i rekao mi je da pijem b vitamin za nerve sta mislite o tome?

    Odgovoreno: 25. 01. 2019.
    • Poštovanje,

      iako kiropraktičari umeju da reše naizgled nerešive probleme vrlo često naprave veći problem. Kao i u svakoj profesiji ima loših i dobrih, odgovornih i neodgovornih, onih koji se oslanjaju na svoj osećaj i oni koji koriste rezultate nekih analiza kako bi krenuli sa adekvatnom terapijom. Tako da ako niste snimili predeo na leđima gde je bol locirana, uradite to i sa snimkom se konsultujte sa lekarom. Što se tiče B kompleksa nastavite da pijete, kao i da koristite konjsku mast jer vam to neće nikako škoditi ali snimak će pokazati da li je uzrok boli otklonjen ili je potrebna dalja terapija.