1. Sagorevač masti endoburn

    Pitanje broj: #83037

    Poštovani, ja teniram već neko vrijeme u teretani i idem na spining treninge. Koristim topljač masti "endoburn". Mislila sam kasnije da uzmem nešto drugo jer želim što prije da imam rezultate. Interesuje me da li su ti preparati štetni i da li postoje neke posledice kod uzimanja? Hvala

    Odgovoreno: 19. 01. 2017.
    • Poštovana, nažalost ne postoji prečica do vitke linije. Moj stav o sagorevačima masti nije sjajan i bez adekvatnog, veoma ozbiljnog treninga i disciplinovanog režima ishrane od njih nema preterane koristi. Da li su štetni? Siguno da imaju određen negativan uticaj na organizam.
      Ako mene pitate preporučio bih vam ozbijan trening snage i ishranu sa redukcijom ugljenih hidrata.