1. Masne naslage sa stomaka

    Pitanje broj: #36256

    Mene zanima kako da skinem masne naslage sa stomaka. Molim za savet.

    Odgovoreno: 19. 01. 2017.
    • Poštovana,
      Neželjene masne naslage su posledica ishrane koje tera telo da pravi zalihe, i usporavanja metabolizma do koga dolazi usled gubitka mišićne mase. S obzirom da niste naveli ni godine, ni način ishrane i iskustvo sa sportovima, zadržaću se na opštim preporukama:
      - trening snage tri puta nedeljno
      - dijeta sa redukcijom ugljenih hidrata uz dovoljno proteina i masti