1. Jačanje kolena

    Pitanje broj: #63832

    Molim vas za savet koje vježbe za jačanje koljena mogu da radim. Imam problema sa koljenima i nogama. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 19. 01. 2017.
    • Poštovana, da bi se ojačala statika zgloba kolena treba ojačati kvadriceps, mišić koji se nalazi na prednjoj strani butine. Vežbe koje možete raditi kod kuće su čučanj, iskorak i bukarski split čučanj (jednonožni), dok u teretani možete raditi ove iste vežbe sa opterećenjem, leg press i "šutiranje".