Pre nekoliko meseci je pocela jako da mi opada kosa. Do 31 godine je to bilo slabo ali sada se jako ubrzalo. Sobzirom da je moj otac potpuno bez kose hteo bih da probam preventivnu terapiju sa proscarom ili finasteride. Za te lekove je potreban recept pa hocu da znam kod kog lekara da idem da trazim, dermatolog?

    Odgovoreno: 27. 06. 2022.
    • Postovani,

      Za te lekove Vam je neophodan specijalisticki nalaz Dermatologa, koji Vam sluzi i kao recept.

      U poslednje vreme, cak i uporedo sa tim lekovima, odlicni rezultati se postizu kombinacijim mezoterapije i PRP terapije kose.

      Ukoliko ste zainteresovani za vise detalja o njima pisite mi na email: drsimicdragan@yahoo.com

      Srdacno Vas,

      dr Dragan Simic