Zamolila bih za cenu hifu tretmana lica i butina. Da li Vi radite tretman? Srdacan pozdrav?

    Odgovoreno: 22. 03. 2022.
    • Poštovana,

      Hifu tretman podrazumeva ultrazvučni tretman izloženih regija tela kojim se indukuje stvaranje kolagena u dubljim slojevima kože i posledično zatezanje kože i ispravljanje bora. Tim tretmanima se vecinom bave dermatolozi, doktori "estetske medicine", kao i druge specijalnosti. Plastični hirurzi se više bave invazivnijim metodama kao sto su ubrizgavanje filera, mezo niti, hirurške metode među kojima je i facelift, itd... Sve navedene metode imaju dokazani i dugotrajni efekat. Kao specijalizant plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije na žalost, ne radim Hifu tretmane. Ukoliko ste zainteresovani za ove druge metode stojim Vam na raspolaganju za konsultaciju.

      srdačno Vaš,

      dr D. Simić