Posto sam punija zelela bih da operisem smanjenje želudac. Pa me intresira koiko kosta operacija.Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 03. 2022.
    • Postovana,
      Lecenje gojaznosti je multidisciplinarno i u njemu ucestvuju doktori razlicitih specijalnosti.
      U zavisnosti od BMI-ja, postojanja udruzenih oboljenja, celokupnog opsteg zdravstvenog stanja donosi se odluka o nacinu lecenja. Jedan od modaliteta je i hirursko lecenje koje moze ukljucivati balon plastiku zeludca i resekciju zeludca.
      Ukoliko zelite preciznije informacije, molim Vas da mi posaljete svoje nalaze prethodnih poseta doktorima na email: drsimicdragan@yahoo.com

      Srdacno Vas

      dr Dragan Simic