Postovanje.. Zanima me koliko kosta ugradnja trokomponentne penilne proteze. Imam 62 godine i imam diabetis.

    Odgovoreno: 11. 03. 2021.
    • Postovanje,

              Ugradnja proteze penisa je sigurno "gold standard" u lecenju erektilne disunkcije, iako mislim da pre toga, s obzirom da je to invazivna metoda lecenja, treba probati lecenje udarnim talasima niskog inteziteta. Za sve infomracije oko proteza mozete se obratiti  Prof. Dr.  Vladimiru Kojovicu sa Anromedic Accademy u Beogradu.