Poštovani imam 42 godine.Od polovine prošle godine,sam osetio da vise nemam punu erekciju,tj.puna erekcija bude kratka,i ubrzo oslabi.Ranije sam bio optewrećen sa tim da ne svrsim pre supruge,a sada sam bukvalno opterećen zbog erekcije.I često mi se desava u zadnje vreme da u toku odnosa skroz opadne.Do prošle godine sam dostizao erekciju kad god zagrlim suprugu,sedne mi u krilo,ili joj se uveče primaknem u krevetu.Ali sada to nije slučaj. Inače prošle godine sam prolazio kroz težak period,zbog neverstva od strane supruge,pa povezujem te stvari sa tim. Molim Vas za vaše mišljenje.I da li imate neke efikasne lekove za potenciju da mi preporučite da probam.

    Odgovoreno: 11. 03. 2021.
    • Postovani,

              sigurno je da nezeljene situacije emotivne prirode mogu uzrokovati padom libida i smanjenjem erektilne funkcije. Da bi se napravila diferencijalna dijagnoza, ili preciznije, tacnije utvrdio uzrok erektilne disfuncije, potreban je pazljiv pregled urologo ili androloga i kolor dopler penisa kako bi se odstranili fizioloski uzroci.