Pozdrav, Imam 25 godina već 8 meseci pijem Cavedu 5mg, prvih mesec dana sam pio svako veče i normalno je sve funkcionisalo, onda sam počeo da uzimam svaki 3 dan i to je donekle funkcionisalo, međutim zadnji nedelju dana imam problem da odma u početku seksa završim bukvalno u prvih 5-10sekundi, čak smo probali partnerka i ja dva puta zaredom ali se desilo još brže. Ibače osećam se zdravo nemam nekih zdravstvenih problema. CAVEDU mi je prepisao urolog nakon detaljnog pregleda. Nisam bio u mogućnosti da odem na kontrolu kod urologa zbog pandemije bolnica ne prima.

    Odgovoreno: 11. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #177651

    • Posle koliko vremena uzimanja cavede ti se vratila erekcija u normalu? Jel odmah ili je bilo potrebno neko vreme da prodje?