Postovani doktore od pr godinu dama imam problem sa potenciom.Dostigne erekciju ali brzo pada.Pre godinu i po ugradio sam stent pijem termikor 80,aspirin,bisoprolol5mg.Dijabeticar sam na insulinu.Interesuje me bili ja mogao popiti npr bilive pre seksualnog odnosa Unapred hvala na odgovoru.Da da napomenem malo mi je oslabila funkcija bubrega al je kreatinin u glavnom u granicama.

    Odgovoreno: 22. 12. 2020.
    •

      Postovani,

             sigurno je da kardiovaskularni status kao i dijabetes mogu vrlo bitno uticati na erektilnu funkciju. S obzirom na vasa predjasnja stanja, treba predpostaviti da se radi o vaskulogenoj impotenciji koja je trenutno ekstremno dobro resiva udarnim talasima niskog inteziteta koji su dali odlicne rezultate i kod pacijenata sa kardiovaskularnim patologijama ili dijabetisom. Pri tome, bez ikakvih stetnih efekata.

      Pozdrav

      Dr. G. Arandjelovic