1. Scleroderma

    Pitanje broj: #593

    Ukoliko ste upoznati sa bolešću SCLERODERMA, molim Vas da mi odgovorite koja je preventiva? Znam da leka nema, ali me interesuje, kojim bih lekovima mogao da popravim stanje. Upoznat sam PREDNIZONOM, ali čemu on služi i da li je štetan, ako ga koristim?

    Odgovoreno: 22. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #593

    • Aleksandra Radovanovic 28. 01. 2010.

      Imam 24 godine free t3-19. 4 free t4-39. 6 tsh-0. 004 imam cesto znojenje, zamor, puls mi je nekad 95, nekad 105 a nekad 115, spava mi se mnogo, pitanje moje je da li imam stitnu zlezdu, kakav je to tip (uporena ili ubrzana|) , posto nisam udata da li je tacno da to utice na nemogucnost zaceca bebe? Unapred zahvalna: )