1. Hronično zapaljenje tireoidne žlezde

    Pitanje broj: #77

    Imam 30. god.  pre 2 meseca sasvim slučajno savetovano mi je da uradim hormone štitne žlezde, rezultati su bili u redu sem anti tg.- koji je bio 1000.

    tsh.-1.246

    t4-87.84

    t3-1.70

    Savetovana mi je kontrola na 2 meseca, uz komentar da očekujem da se hormonske vrednosti promene. Pošto živim u malom mestu informacije iz ove oblasti su mi teško dostupne pa bih Vas molila da mi nešto više kažete o ovome i šta to mene čeka.