1. Struma nodosa lobi dex gl. thyroideae

    Pitanje broj: #47871

    Moja dijagnoza je struma nodosa lobi dex gl. thyroideae e 04. 1. Bila sam kod endokrinologa i napisao je klinički eumetabolična, struma ob. Inače osećam strano telo u predelu štitaste žlezde. Šta znači klinički eumetabolična i struma ob.

    Odgovoreno: 14. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47871

    • Šta znači Gl.Thyreoidea in obs, to mi piše na zaključku kako sam snimila štitnu?

    • Dijavnoza: Nodus lob dex et cysta lob dex. Terapija: Tireoid formula 1× 1 posle obruka 4 meseci Navedena dijagnoza nodus velicine do 8mm.i cista velivine 4mm. Dali je dobra terapija i dali se ovo leci lekovkma. Hvala vam unapred.