Poštovani, šta znači povećanje TDH (13,5) četiri godine posle totalnog uklanjanja štitne žlezde, Ca papillare, dosadašnji nalazi bili uredni, kontrole na 6 meseci, terapija do sada 150 ug Letrox?

    Odgovoreno: 06. 08. 2008.
    • Poštovana, Verovatno se radi o grešci u pisanju,tako da je u pitanju TSH hormon hipofize. Vrednost koju ste napisali je povišena , posebno posle operacije i oboljenja koje ste Vi imali. Vrednosti TSH u tom slučaju bi trebalo da budu minimalne, bliske nuli. Potrebno je korigovati dozu leka koji koristite ass.dr Milena velojić Glubović