Potovana, Prilikom slanja e maila zaboravila sam da dostavim rezultate lab. analize. FT4 15.94 TSH 0.085 TG 76.40 Anti TPO 50.22 Atg At 17.06 Molim Vaše mišljenje. Pozdrav.

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Poštovana,

      Sve napisano u prethodnom odgovoru važi i dalje, posebno ono vezano za terapiju. Ako se radi o kompenzovanom toksičnom adenomu, sto će se videti nakon scintigrafije štitaste žlezde, predložena terapija bi bila terapijska doza radioaktivnog joda ili hirurška intervencija, u zavisnosti od veličine čvora