Citoloski nalaz stitne zlezde kod interniste mi je: Umerena celularnost sa plazama Hurthle celija, mestimicno dvojedarnim. Manje plaze regularnih tireocita. Citoloski nalaz ukazuje na Hurthle cell. neoplamu. Molim tumacenje ovog nalaza i hvala za odgovor.

    Odgovoreno: 22. 06. 2008.

Komentari na pitanje: #6876

    • Mojoj majci je radjen isjecak iz pluca sa klijestima bronhoskopa. . . Nalaz je gotov i pise srednja celularnost, sta to znaci ako moze odgovor sto prije??? Hvala unaprijed