Poštovana doktorice Milena, zaboravila sam da vam napišem da imam česte stolice, da li i to ima veze sa hormonima štitne žlezde? Da li ću se morati operisati? Hvala Vam

    Odgovoreno: 17. 06. 2008.
    • Vrednosti hormona su vam nesuvisli osim ako niste greskom za T4 napisali 26 a ustvari je vrednost 260 sto bi sa povisenim vrednostima T3 i  nesto nizim TSH  i uz odgovarajuci klinicki nalaz islo u prilog postojanja ubrzanog rada stitnjace odnosno, Hipertireoze. U svakom slucaju potrebno je da vas pregleda endokrinolog.