postovana doktorko ja imam brata koji ima 26.god. i od 2005.se leci od poremecaja stitne zlezde ,hormoni su mu uvek mirni mislim na t3,t4,tsh ali ATG-AT , Kkao i AMC-AT su mu stalno povcani inace pije na svaki drugi dan Favistan.molim vas za vas savet.

    Odgovoreno: 05. 06. 2008.
    • NIje mi bas jasno zasto vas brat pije tbl. favistan ako nikada nije imao hormonski disbalans tj ako nema hipertireozu! Iz mejla bih rekla da on ima samo povecani nivo antitela i to Tg i TPO sto bi ukazivalo da ima hronicni autoim tiroiditis tkz. Hashomoto koji se svakako ne leci tireosuporesivima ( Favistan). Ukoliko sam vas dobro razumela i ako sve ovo jeste tako moj savet vam je da promenite doktora sto pre!