vec duzi niz godina gojaznost je moj veliki problem bmi-34 kinteresuje me lek sibutramin koliko moze da mi pomogne da pobedim samu sebe napominjem da su svi rezultati u redu .stitna zlezda gvozdje samo je leptin 46!srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 31. 05. 2008.
    • Poštovana,
      Radi se o leku koji deluje preko centralnog nervnog sistema regulišuæi apetit. Prema postojeæim podacima efikasnost je odlièna i obièno se gubi 2-4kg meseèno. Meðutim, zahteva kontrolu lekara i prilikom uveðenja terapije i u toku leèenja, tako da nikako ne bi trebalo da samostalno zapoèinjete leèenje.