Pre 5 god imala sam upalu stitne zlezde, rezultata se nesecam od ranije, od lekova pila sam aspirin, oligogal i bromazepam ili demetrin cetvrtinu, i doktorka mi je tada posle terapije malo duze, rekla da je sve u redu. . Ovo su rezultati od pre mesec dana tsh (3. 9) , t-3 (2. 6) i t-4 (120) , dali je to u redu. Simptomi nista posebno, mozda nekad neka mala malaksalost i vrtoglavica slaba, nista alarmantno. Ali sam dobila priliku na vasem sajtu da mi to objasnite.

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #51722

    • jelena stojkovic 09. 09. 2011.

      Postovani, imam stitnu zlijezdu od svoje 11 godine, kontrolisala sam je do punoljetstva, tj. Do svoje 18 godine i uvijek je bila malo uvecana ali su svi hormoni bili u redu, jednom davno sam pila terapiju i to je to. Sad sam u sestom mjesecu trudnoce i ginekolog mi je rekao da odem da je iskontrolisem, i dalje je uvecana a rezultati hormona su mi tsh 6. 7 r. V. 0. 40-4 i anti tpo 301 r. V. O-35 dali to moze da steti djetetu i dali je potrebno ukljucivati terapiju. Unaprijed hvala.