Imam pojacanu, maljavost koja se javila nedugo nakon bombardovanja. Sada mi je 22 godine i voleo bih da resim taj problem za sva vremena. Niko mi nije ni u blizoj familiji maljav, cak naprotiv. . . Da li je moguce da je doslo do hormnskog poremecaja i sta da radim ako jeste, koji je prvi korak?

    Odgovoreno: 29. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #51629

    • Koji su to "drugi" simptomi i znakovi? Nisam preterano upucen, pa ko bi ste mogli pojasniti. . . I da li su pregledi bolni?: ) )