Sta raditi sa smanjenim vrednostima ultra tsh? Naime imam hasimoto sindrom otkriven pre dve godine. Novembra meseca sam bila kod dr. Na pregledu sa problemima kao sto su umor, suva koza, opadanje kose. . . . I pored terapije letroxa koje sam uzimala jedan dan 100mg drugi 125mg letroxa (tu terapiju mi je prepisao drugi lekar) . Kada sam bila na pregledu sa rezultatima t3 1. 65, t4 122, 8, ft4 19, 59, tsh 3, 06) dr. Mi je povecao dozu i to da svaki dan pijem 125mg sem vikenda kada pijem 100mg, i meni je od te doze zaista mnogo bolje! Dr. Mi je rekao da dodjem na kontrolu za tri meseca no ja sam uradila analizu juce (samo ono sto mi je dr. Rekao da uradim) i rezultati su ft4 16, 91, htsh ultra 0, 333. Celokupna krvna slika mi je u granicama normale i molim vas za komentar, s obzirom da mi je ultra tsh snizen?

    Odgovoreno: 25. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #50815

    • Ima li veze opadanje kose na pecate i hasimotov sindrom, j imam haimotov sindrom a kosa mij opala na pecat