Zelio bih znati da li mogu da porastem jos u visinu i da li ce se mija visina smajnivati. . . Imam 18 godina. . . Da li ce mi somatotropin, koji sam vec kupio, pomoci da porastem jos 5 cm. . I posto sam bodybuilder. . Da li ce mi svakodnevno dizanje velikih tezina preko glave, jer je pritisak na kosti prema dole, otezati pa cak i smanjiti rast u visinu. . . Imam 90 kg i visok 1. 74 cm. . Molio bih vas za potpun odgovor. . Hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #46288

    • Imam 13 godina.Visok sam 153,tata je 174 a mama 163.Voleo bi da postignem bar 7,8cm,kako to da ucinim?

    • Imam 18 godina i visoka sam 167cm. Problem je što ja hoću još da porastem bar 10cm. Treniram rukomet i golman sam. Za tu poziciju je potrebna visina.  Mogu li još porasti?

    • marko petrovic 04. 03. 2016.

      Zdravo ima 14, 5 godina i visok sam 166 cm. Da li ću još da porastem?

    • Ima 15 godina i visok sam oko 174. Hteo sam da vas pitam da li možete da mi kažete koliko ću jos od prilike da rastem? Mama mi je visoka oko 173 a tata oko 183 i treniram fudbal.

    • Ja sam visok 193 zelim da porastem bar jos 7 cm, imam 17 godina i do koje godine se raste. Koje vezbe da radim

    • Imam 18 godina i visok sam 169cm. Mama je niža od mene za nekih 6-7cm, a otac viši za 3-4cm. Da li ću porasti još neki cm ako počnem da treniram plivanje? Do koje godine muškarci rastu?
      Hvala unapred

    • Hej imam 15 godina i visok sam 176. Otac mi je visok 185 a majka 174. Molim vas recite mi kolika ce mi biti konacna visina i hocu li jos rasti? Usput imate li neki savjet kako da izvucem maksimum? Unaprijed hvala

    • Imam 13 godina najnizi sam u razredu visok sam 1. 62cm roditelji su mi visoki dali cu i ja da porastem kao oni?

    • Ovako. . . Imam 15 godina i visoka sam 161 cm pa da li cu porasti još?

    • Imam 14 godina i i najnizi sam u rayredu. Da li ynate kako mogu jos da porastem i zbog mature i ovako. Neke vezbe ishrana bilo sta. Odgovorite plizzzz

    • Brate pusti druge sta pricaju, muskarac raste do25god a sto se tice tvoje visine najbolje bi ti bilo da bacis tekove i da radis sledece 1. Svako jutro kad ustanes posle dorucka uhvati se za vratilo i visi na njega oko 30 dnevno 2. Uvek pred spavanje popij jednu casu mleka 3radi ove vezbe koje se nalaze na ovom sajtu i ja sam tako radio i izvukao sam se oko 6cm i to dalje radim 4. /home/irma/hg/viewtopic. Php. Html

    • Imam 15 godina visko sam 1, 80 zanima me da li cu ja jos da porastem da li postoji nesto sto moze da se uzima da bi porastao ili da radim vezbe istezanja posto cujem da je to dobro za rast. Molim vas ako mozete da mi pomognete jer visina je neophodna za moj sport: d

    • Hej: ) visoka sam 1, 65. . Iii voljela bih jos bar 10 cm. Sta mislite, kako bih to postigla. Imam 16 god. Tek!: )