Kontrolisala sam hormone stitaste zljezde t3-1. 62 t4-58. 35 tsh-21. 08 mozete li mi reci da li je ovo uredu a ako nije o cemu se radi i kako se trebam ponasati? Da li je nesto strasno?

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Vrednosti urađenih hormona nisu u redu i govore da vaša štitasta žlezda nedovoljno luči hormone, odnosno postoji hipotireoza. Potrebna je terapija, nadoknada hormona. Obratite se vašem endokrinologu. Sa adekvatnom terapijom, koja je doživotna, vi ste zdrava osoba bez ikakvuh ograničenja u svakodnovnom životu.
      ass. Dr milena velojić golubović