Imam 14 godina i jedan problem: imam veliki broj noge tj. Broj 42. To me jako smeta i htjela bih znati da li mogu i kako spriječiti danji rast stopala. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim davaš "problem" ne treba shvatati kao problem. Sigurno je da u proseku današnje generacije imaju sve veća stopala nego prethodne. U suštini nema mogućnosti da lekovima bilo šta postignete. Verujem da će se rast u celini pa i stopala uskoro zaustaviti.
      ass. Dr milena velojić golubović
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #42294

    • Nevena Ocokoljić 07. 04. 2018.

      Imam 12 godina i nosim broj 38 a do pre mesec dana nosila sam 37. I to mi previše smeta. . . Da li postoji neko rešenje?

    • Imam 15 ipo godina, i nosim broj 45, 5. . . . Ili 46. . . Dali ce nastaviti da rastu stopala, i dali se to moze spreciti? Hvala poz

    • Muhamed Ajanovic 26. 10. 2013.

      Ja imam 12 godina i nosim 46 jos veci "problem"