Vec tri godine bolujem od hipotireoze. Terapija mi je letrox 125. Predzadnji put su mi rezultati bili tsh 0. 013 i ft4 25. 1. Doktorka mi je rekla da prelazim u hipertireozu i da prestanem sa lekom pa da ponovim rezultate posle 15 dana. Sada su mi rezultati tsh 2. 09, ft4 10. 3, anti tpo 647. Molim za misljenje. Da li da nastavim terapiju? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41318

    • T4 mi je 7,7 a tsh 1,2 doktor mi je preporučio letrox od 50 mg. Još ga nisam počela koristiti i ne znam šta da radim jer imama problema sa pritiskom i aritmije. Iako su hormoni u granicama normale ljeti se osjećam grozno i na vrućini mi pozli. Molim Vaše mišljenje o tome.