Imam 16 godina, i visok sam 175-6. Moje pitanje je: da li cu jos da rastem? Romske sam nacionalnosti, i mnogo sam maljav! Treniram kosarku vec 6 godina, i dobro mi ide, samo sto sam najmanji! Ako ima neki lek, ili nesto da mi preporucite bio bih vam mnogo zahvalan! Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Navedena visina sigurno vas ne svrstava u niske osobe i nema elemanata da se sumnja na poremećaj sekrecije hormona rasta, tako da nema uslova za primenu bilo kakve terapije po tom pitanju. Verovatno ima mogućnosti da u toku sledeće 2-3 godine bude još nekog santimetra porasta visine.
      ass. Dr milena velojić golubović