Imam sve simtome koje me navode da mislim da imam hypotireozu želim da se lečim na vma kako to da ostvarim? Iz unutrašnjosti sam. Molim vas da li biste bili moj lekar

    Odgovoreno: 03. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Upućivanje na vma od strane fonda može biti problem. Mi u nišu upućujemo svoje bolesnika na institut za endkrinologiju kc ssbija u beogradu. Mislim da je ova institucija daleko ispred endokrinologije na vma. Ukoliko imate mogućnosti da dođete u niš rado ću biti vaš lekar.
      ass. Dr milena velojić golubović