Uradila sam sve analize dexsa pokazala 3, 6 hormoni para i stitaste ok ali vit d kao i calci pht i jos jedan nalaz uvecani za 20 do 30 od dozvoljene imam cir i gastritis nemam nikakvih problema kao ni u mojoj famil sta mi preporucujete

    Odgovoreno: 03. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ako sam dobro shvatila urađena je kostna denszitometrija i rezultat je -3, 6, uz normalne hormone. Ako je to tačno, u zavisnosti od vaših godina potrebno je dodatno ispitivanje i odgovarajuća terapija. Morate se obratiti endokrinologa radi daljeg ispitivanja i lečenja.
      ass. Dr milena velojić golubović