Postovani, treci put vam se obracam (sa razlicitim pitanjima) medjutim na prethodna dva mi niste odgovorili. . . Iskreno se nadam odgovoru na sva tri. Molim da prokomentarisete sledece rezultate (krv data 3dana ciklusa): pth = 70, 74 (max 65 pg/ml) atg at = 306 (max 25, 23 iu/ml) fsh=13, 3 lh=7, 28 prl=496 unapred hvala!

    Odgovoreno: 22. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Vrednosti svih ispitivanih hormona su praktično u granicama normale. Ne razumem kombinaciju ispitivanih hormona i potrebu da se određuju baš ti hormoni. Definitivan odgovor bi mogao da se da samo u sklopu kliničke slike koja eventualno postoji i sumnje na određeno oboljenje.
      ass. Dr milena velojić golubović