Postovani, imam poviseni tsh (drzim ga pod kontrolom eurotiroksom 0. 75 - 1x ujutro) . Imam problema sa ocima (ne vidim dobro; inace nosim naocare vec 20 godina) . Isla sam kod svih ocnih lekara i pregledom je ustanovljeno da je sve u redu. Molim vas da mi pomognete: 1. Kom lekaru da se obratim za pregled i pomoc. 2. Na kojoj klinici se radi kompletan pregled stitne zlezde, kao i svih hormona. Veliko hvala na pomoci.

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Kompletan pregled štitaste žlezde je moguće uraditi na klinici za endokrinologiju kc niš, kao i u većini privatnih ambulatni (poliklinika naissa na primer) . Smanjenje vida ne bi trebalo da bude u vezi sa hipotireozim koju lečite. Prekontrolišite oštrinu vida ikorigujte dioptriju naočara ukoliko je to potrebno.
      ass. Dr milena veloić golubović