Draga doktorka,
    Imam pitanje za Vas. Imala sam mikroadenom hipofize sada na kontrolnoj mr više ne postoji ali sam i dalje na terapiji bromokriptina umesto 7,5mg sada pijem 5mg uveče to mi je prepisano 12. Augusta i kontrola za tri meseca koja je zakazana za 20. Novembar. Recite mi da li bi ja trebalo prestati sa terapijom 12 Novembra jer na konroli će mi raditi prolaktin?
    Unapred zahvalna na brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #37974

    • Odgovor Jeleni - Jelena izwini na dugo ocekiwanom odgoworu, na twoje pitanje sto se tice microadenoma nemoj da brines nije nista strasno... I ja sam imala isti problem kao i ti, sa izostankom menstruacije... Sa terapijom bromokriptin se swe normalizowalo, i posle osam meseci koriscenja terapije sad ocekujem blizance... Tako da widis da nije nista strasno... Weruj mi.... Tanja....

    • Ja bih samo da pitam.. Imam mikroadenom na hipofizi. Imam 18god. Izostajala mi je menstruacija, pa sam resila da pogledam zbog cega je tako. Otkrili su da imam dijabetes tipa 2, i sada sam na dijeti jel sam se inace nekoliko kilograma ugojila. I onda su mi otkrili kada sam radila magnetnu rezonansu da imam mikroadenom. Htela bih samo da vas pitaj jel je inace to strasno, posto niko nece nista da mi kaze. Svi kazu da je ok. Ali ja nesto ne verujem. Pijem tablete norprolac. Jel mozete nesto da mi kazete o tome. Ako mozete odgovorite mi na mail, ako ne bar ovde. Hvala unapred