Poštovana,
    Imam 51 godinu i već od ranije imam problema sa štitnom žljezdom ( slaba produkcija hormona). Nedavno sam imala udes sa autom i od tada sam počela naglo da mršam. Išla sam doktorima ali oni nisu ništa našli i svi su nalazi uredni. Prvi nalaz je pokazao tsh 0.229 a drugi poslije dva mjeseca tsh 0.11. Uzimam tablete Sinatrin već 7 godina, ista količina i mjera. Da li imate vi kakvih prijedloga?
    Hvala.

    Odgovoreno: 01. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da budem iskrena lek koji pominjete mi je nepoznat. Za terapiju hipotireoze koriste se preparati l-tiroksina, kod nas Tivoral, Euthyrox, Letrox. Obično se u stresnim situacija povećava potreba za lekom. Međutim na osnovu vrednosti tsh koje navodite može se reći da je doza leka koju uzimate visoka.