Draga doktorka,
    Imam veliki problem zadnjih 20 dana mi strašno opada kosa ponekad čak i pramenovi koristim nirel šampon ali ne pomaže recite mi šta mi treba činiti da li bi trebalo piti neki vitamin pošto pijem bromokriptin zbog mikro adenoma na hipofizi.
    Hvala na brzom odgovoru

    Odgovoreno: 15. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Pre svega napravite kontrolu dermatologa, uradite krvnu sliku i konsultaciju hematologa, da ne postoji neki drugi problem, neko žarište infekcije, kvaran zub na primer. Terapija bromokriptinom obično ne pravi ovakve probleme i ukoliklo je neophodna ne bih da se ona prekida. Prekontrolišite i hormone štitaste žlezde, ft4 i tsh i nadbubrežne žlezde, cortizol i acth.
      ass. dr Milena Velojić Golubović. Pozdrav

Komentari na pitanje: #36132

    • I ja imam sličan problem. Imam 25 god, pijem bromokriptin već godinu dana a kosa mi pojačano opada već 2-3 godine...