Poštovana dr,
    Meni mnogo smeta moja visina (160cm), imam 16 god. Da li je moguće da primam hormon rasta, da porastem još neki cm (moja želja je 170cm). Ili je već kasno za to? Molim Vas dajte mi neke informacije što se tiče te terapije, ili mi bar recite kome da se obratim.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 09. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je postignuta sasvim zadovoljavajuća visina, u svakom slučaju normalna prema kriterijumima za starost i naše podneblje. Mislim da nema uslova za terapiju hormonom rasta koja se strogo kontroliše od strane fonda zdravstvene zaštite. Obratite se pedijatrima koji znaju detalje o mogućnostima za primenu terapije preparatima hormona rasta.
      ass. dr Milena Velojić Golubović. Pozdrav.