Poštovana,
    Moji rezultati tireoidne funkcije su t3 1.92 1.16 ... 2.17 t4 98,58 57.9 ... 154. 5 tsh 0,00 0,47 ... 5.0  TSH je najverovatnije problematičan. Molim Vas da mi objasnite moguću dijagnozu.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnija "dijagnoza" je laboratorijska greška. Vrednosti t3 i t4 su uvek u granicama normale, a tsh pokazuje značajne razlike, što se i najčešće sreće kod izrade vrednosti tsh. Po mom mišljenju Vaša tireoidna žlezda je zdrava i ne može biti razlog Vaših tegoba.
      ass. dr Milena Velojić Golubović. Pozdrav.

Komentari na pitanje: #35860

    • Hvala! Nadam se da ste u pravu. A ja ću ponoviti Analizu TSH. Puno hvala još jednom!