Poštovana,
    Imam povišen Prolaktin, a u procesu sam priprema za VTO, tako da me je lekar sa klinike gde radim VTO uputio kod endokrinologa. Obzirom da živim u Vranju u kome ne postoji endokrinolog, a meni se žuri, gde je najbolje da odem na pregled? U obzir dolaze i privatnici, ukoliko je red u državnim klinikama prevelik.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Kako nema podataka o gradu u kome živite, navešću mogućnosti za Niš i Beograd. U Nišu to je klinika za endokrinologiju KC Niš, a u Beogradu institutu za endokrinologiju KC Srbija. U oba grada postoje brojne privatne ambulante u kojima možete uraditit hormone i završiti pregled endokrinologa.
      ass. dr Milena Velojić Golubović.
      Pozdrav.