Poštovana,
    Moja dijagnoza je hipertireoza. Već dve godine se lečim i nema rezultata. Od terapije korisim Ksalol, Propanolol i PTU po 150mg ujutru i uveče.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko pravilno sprovedeno medikamentozno lečenje za najviše dve godine ne postigne stabilnu remisiju, odnosno da se po prekidu terapije bolest ne javi ponovo, treba razmišljati o drugim načinima lečenja, hirurškoj intervenciji ili terapijskoj dozi j131.
      ass. dr Milena Velojić Golubović. Pozdrav.