Poštovana,
    Imam problem, prije nekoliko mjeseci pojavile su mi se crne dlake oko bradavica na grudima. Odlučila sam da ih otklonim i to sam radila cupkajući ih pincetom, međutim, desilo se to da ih je sada sve više i više. Da li je moguće da su u pitanju neki poremećaji hormona i šta da radim.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Pojačana maljavost kod žena relativno je česta u našem podneblju i po pravilu nema podlogu u endokrinološkom poremećaju, već je konstitucionalna i javlja se kod više žena u jednoj porodici. Možete uraditi polne hormone, hormone hipofize i nadbubrega i obavezno pregled endokrinologa. Obično nije potrebna bilo kakva terapija, ali ima mogućnosti lečenja.
      ass. dr Milena Velojić Golubović. Pozdrav.