Poštovana,
    Ja se zovem Ivanka Marinković datum rođenja 07.04.1982 godine. Imam 60kg i visoka sam oko 165cm. Ja se aktivno bavim sportom tj. idem 3x nedeljno u teretanu 45 minuta a zatim na tae-bo oko sat vremena. (tae-bo je jedna vrsta indezivnog aerobika). Što u sumi oko 2sata treniranja. Korigovala sam ishranu (5 obroka dnevno). Moje pitanje šta vi kao stručnjaci mislite o korišćenju određenih suplimenata za sagorevanje masti ( sagorevače masti-l-carnitin). Da li mi preporučujete da ih uzimam ili ne?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Moje mišljenje je da apsolutno nema potrebe za bilo kakvim preparatima i suplementima u ishrani. Većina od njih je potpuno bez kontrole svog sastava i može biti čak i štetna. Vaša fizička aktivnost i pravilna ishrana su više nego dovoljni da postignete šta želite i budete zadovoljni izgledom svog tela.
      Ass. dr. Milena Velojić Glubović. Pozdrav