Poštovana,
    Prvi nalazi pre mesec dana: tsh 15,1, ft3 4,24, ft4 9,18. Od tada pijem euthyrox 25. Posle mesec dana rezultati su 16,97, anti-tg-ab 665,9 i anti tpo-ab >600,0. Možete li mi dati neki savet?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Na osnovu prvih rezultata sigurno je da bolujete od smanjene funkcije štitaste žlezde, hipotireoze i da je neophodna nadoknada hormona. Doza leka koju uzimate je premala i nema nekog efekta. Najčešće se dobra supstitucija postiže sa 100mikgr. Konsultujte vašeg lekara.
      Ass. dr. Milena Velojić Golubović. Pozdrav.