Zdravo,
    moja mama ima poremećaj štitne žlezde, da li ste možda upoznati sa lekom  jer sam čuo da dosta pomaže u normalizaciji, pa me interesuje da li je lek u redu, i ima li neki dobar na našem tržištu?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 05. 2009.
    • Poštovani,
      kod das postoje samo dva leka za lečenje povećane funkcije i tri, koji su jedna ista supstanca, za lečenje smanjene funkcije štitaste žlezde. Praktično ni u svetu ne postoje drugi lekovi koje se mogu koristiti u terapiji oboljenja štitaste žlezde. Na osnovu onoga šti ste napisali ne mogu var reći o kakvom se leku radi i da li se može koristiti u lečenju oboljenja štitaste žlezde.
      Ass. Dr Milena Velojić Golubović