Poštovani,
    Imam maljavost po celom telu, rukama, leđima, stomaku, pa čak na vratu i licu, baš dosta. Od sedmog razreda imam istu visinu (152cm), šta da radim, zbog čega je to tako?
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28890

    • Ma sve su to meni radili na internoj klinici u n. Sadu. I to više puta. Na kraju su mi dijagnostikovali obesitu jer sam porede ostalog za godinu dana dobila 20kg. I dalje sam maljava, sve više i niko živ nema pojma šta mi je! Stokić edita i tatjana ivković lazar su me na odeljenju držale zbog studentskih ispita.