Poštovani,
    Interesuje me da li imate informaciju kako mogu da nabavim "nikotinamid". Prepisao mi je lekar zbog dijabetisa 1, radi uklanjanja anti gad antitela.
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.
    • Poštovani,
      navedeni lek za sada nije registrovan kod nas, a sigurno je da ne može služiti za uklanjanje bilo kakvih antitela, e. anti gad antitela se nalaze u šećernoj bolesti tip 1 i nemoguće ih je ukloniti, već se mora lečiti šećerne bolest adekvatnom insulinskom terapijom
      Ass. Dr Milena Velojić Golubović
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #28572

    • Postovani, vadila sam nalaze za anti gad antitijela i vrijednost mi je 2, 55 pa me interesuje da li imam dijabetis 1 ili 2?