Poštovana dr,
    Možda će ovo pitanje izazvati veliki smjeh kod vas ali mene zaista muči. Imam 24god. Veliki problem mi stvara to što nemam bradu, (za pravo imam ali onako dosta slabu). Da li postoji mogućnost da se nekakvom terapijom to popravi, i ako postoi mogućnost kome da se obratim (koja grana medicine) ne znam da li postoi povezanost između slabe brade i niskog testosterona 5, oomml/l. U nadi da ćete mi odgovoriti na ovo pitanje unapred Vam se zahvaljujem.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 05. 2009.
    • Poštovani,
      slabija maljavost kod muškaraca može biti znak nekog endokrinološkog poremećaja, ali je najčešće konstitucionalna i ne zahteva bilo kakvu terapiju. Ukoliko postoji sumnja na neki endokrinološki uzrok neophodno je sprovesti detaljno ispitivanje polnih žlezdi i hipofize.
      Ass. Dr Milena Velojić Golubović