Poštovani,
    Na kojim klinikama ili privatnim ordinacijama se vrši sintigrafija štitne žlezde, a da se snimanje obavlja bez dugog čekanja.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #26709

    • Moja majka je u poslednjem izvestaju lekara specijaliste dobila sledece: uz s. Z. Levi r. 17x12x44mm, sa kalcifikovanim heteroehogenim nodusom 8x9mm istmus 2mm, desni r. 21, 5x14x42mm, sa heteroehogenim cisticno degenerisanim nodusom tackasto kalcifikovanim 13x12mm belezi se porast opisanog nodusa pa je potrebno da se uputi na kc srbije nuklearne medicine radi sintigrafij. . . Ali ako to ide kod nas zakazali su nam tek za dva meseca pa me zanim vase misljenje inace krvna slika je uradjena i sve je u najboljem radu