Poštovani doktore,
    Imam 21 godinu i imam problem sa bradavicama na grudima. Čitajuci po forumima razne teme, i pričajući sa drugim ljudima koji imaju taj problem mislim da je u pitanju ginekomastija... Hteo bih da mi kažete Vaš savet, da idem prvo kod endokrinologa ili dje već? Imam veliki kompleks zbog toga. Sramota me je da skinem majcu i sl.
    Hvala puno na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Razlozi za uvećanje dojki kod muškaraca, ginekomastiju, mogu biti i endokrinološki. U skladu sa ostalim simptomima, ako ih ima, može se postaviti sumnja da pojedini hormoni mogu biti izmenjeni. Neophodan je pregled endokrinologa, hirurga, laboratorijske analize, određivanje hormona. Javite se Vašem endokrinologu radi preporuke o dijagnostičkom postupku. Ass. dr Milena Velojić Golubović
      Pozdrav.